fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

AKTUALNOŚCI

Inventmed - logo
Laserobaria dostępna w Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu w woj. wielkopolskim.

Laserobaria 2.0_S dostępna w Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu w woj. wielkopolskim.

Pierwszym miejscem w województwie wielkopolskim udostępniającym pacjentom zabiegi metodą laserobarii jest Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu. Podczas szkolenia, które odbyło się 22.03.2024 pracownicy ZOZ-u otrzymali wszelkie niezbędne informacje uprawniające ich do zapewnienia pacjentom cierpiącym na problem z przewlekłymi niegojącymi się ranami, obrzękami, schorzeniami kostno-stawowymi i bólem dodatkowej opieki w postaci terapii Laserobarią 2.0_S.
Było nam niezmiernie miło patrzeć na wspaniałą organizację szkolenia i na otwartość zespołu. Jesteśmy pewni, że z takim nastawieniem z pewnością pomogą Państwo wielu potrzebującym pacjentom!

więcej »
Laserobaria w teorii i praktyce leczniczej” w siedzibie Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu

I Wielkopolskie Seminarium Naukowe „Laserobaria w teorii i praktyce leczniczej”,  Wągrowiec

Miło nam poinformować, że dnia 22 marca 2024 roku odbyło się I Wielkopolskie Seminarium Naukowo-Szkoleniowe pod hasłem „Laserobaria w Teorii i Praktyce Leczniczej” w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu. Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do prezentacji oraz dyskusji na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie terapii laserowej, szczególnie w kontekście leczenia ran przewlekłych.

Podczas seminarium zaprezentowaliśmy nasz najnowszy produkt – Laserobaria 2.0_S. Ta innowacyjna platforma terapeutyczna, wyposażona w najnowocześniejsze technologie laserowe, została entuzjastycznie przyjęta przez profesjonalistów ochrony zdrowia oraz uczestników spotkania.

więcej »
Uczestnictwo w Kongresie Wyzwań Zdrowotnych

Udział w Kongresie Wyzwań Zdrowotnych – HCC 2024

Cieszymy się ogromnie, że mieliśmy możliwość uczestniczyć w Kongresie Wyzwań Zdrowotnych, organizowanym przez renomowaną Grupę PTWP, wydawcę prestiżowego czasopisma Rynek Zdrowia. Kongres stanowi niezwykłą platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz inspirujących dyskusji na temat najważniejszych zagadnień związanych ze zdrowiem i opieką zdrowotną.

więcej »
Polskie, innowacyjne urządzenie zdobywa nagrody i wkracza na rynku zagraniczne" czyli nowa publikacja o Laserobarii 2.0_S na łamach prasy medycznej

„Polskie, innowacyjne urządzenie zdobywa nagrody i wkracza na rynku zagraniczne” czyli nowa publikacja o Laserobarii 2.0_S na łamach publikacji WNP.pl, wydawcy RynekZdrowia.pl

 Z dumą ogłaszamy publikację artykułu poświęconego naszemu sprzętowi medycznemu, Laserobarii 2.o_S. To urządzenie, które nie tylko przyspiesza proces gojenia się trudno leczących się ran, ale także przynosi nadzieję pacjentom cierpiącym na przewlekłe schorzenia, takie jak cukrzyca czy miażdżyca.

więcej »
Film prezentujący Inventmed i Laserobarię

Film prezentujący Inventmed i Laserobarię

W ramach konkursu Innowator Śląska 2023 wśród nagród znalazło się nagranie i emisja filmu o firmie Inventmed i wyrobie Laserobaria 2.0_S. Organizatorem konkursu jest Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej w ramach realizacji projektu „Enterprise Europe Network”. Film nagrany został częściowo w siedzibie Inventmed, a częściowo w Pracowni Laserobarii w Centrum medycznym Alfamedica w Częstochowie.

więcej »

Podmiotem prowadzącym reklamę jest Inventmed Sp. z o.o, będący producentem urządzenia Laserobaria 2.0_S. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Informacja przygotowana na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 kwietnia 2023 r. w sprawie reklamy wyrobów medycznych, Dz.U.2023 poz.817.

 

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?