fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

MEDIA O NAS

Zapoznaj się z artykułami i audycjami telewizyjnymi, które opisują działanie naszej metody.

radio Lublin laserobaria

WYWIAD Z LEKARZAMI Z 1 WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO W LUBLINIE

7 sierpnia 2023

radio Lublin laserobaria Wywiad z ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej doktorem M.Kubiakiem oraz doktorem B.Orybkiewiczem z tegoż oddziału na temat rozpoczęcia pracy z Laserobarią 2.0_S „Gama zastosowań jest bardzo szeroka. Według tego, co podają inne ośrodki, znacznie przyspiesza i skraca czas gojenia trudno gojących się owrzodzeń i daje szansę na wygojenie się takich owrzodzeń, które nie goiły się, nie szły na zwykłe, konwencjonalne leczenie. Myślę, że jest to duża szansa uniknięcia przede wszystkim amputacji.” 

Pełny wywiad dostępny:https://radio.lublin.pl/2023/08/lublin-nowatorska-metoda-w-walce-z-trudnymi-ranami/

rmf 24 laserobaria

WDROŻENIE LASEROBARII 2.0_S W 1 WOJSKOWYM SZPITALU W LUBLINIE

 rmf24 laserobaria 

 W związku z tym, że w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie zaczęto testować Laserobarię 2.0_S na temat urządzenia wypowiada się doktor Marcin Kubiak, kierujący Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej: „To urządzenie łączy kilka metod leczenia (…) Urządzenie to można zastosować w przypadku trudno gojących się ran, owrzodzeń – zwłaszcza tych zainfekowanych i zanieczyszczonych bakteriami, które nie reagują na konwencjonalne metody leczenia”

Pełny tekst artykułu:

https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-laserobaria-szansa-na-trudno-gojace-sie-rany,nId,6953391#crp_state=1

TVP Katowice logo

Pierwsza w Polsce Pracownia Laserobarii - prof. Aleksander Sieroń gościem programu Bilans Zdrowia.

źródło

TVP Katowice logo

Skuteczna metoda leczenia

Dzień dobry TVN logo

Ratunek przed amputacją

W Dzień Dobry TVN gościliśmy Krajowego Konsultanta w Dziedzinie Angiologii prof. Aleksandra Sieronia – wynalazcę laserobarii i oksybarii. Za pomocą tych urządzeń z powodzeniem leczy pacjentów cierpiących na choroby naczyń obwodowych. W studiu powiedział o: sposobach diagnozy problemu we wczesnym stadium, osobach najbardziej narażonych na te choroby i swoich wynalazkach. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego w Polsce jest tak dużo amputacji. Pan Profesor pochwalił także Piotra Kraśko. Zobaczcie, za co 🙂

Zobaczcie, w jaki sposób prof. Sieroń ratuje swoich pacjentów przed amputacją.

Wiadomości TVP logo

Ratunek przed amputacją

Marta ma 8 tygodni i jest najmłodszą pacjentką, którą udało się uratować przed grożącą jej amputacją dłoni. Pomogła nowa metoda – tak zwana laserobaria – autorska terapia profesora Aleksandra Sieronia. Metoda – bardziej doceniana i znana na świecie, niż w Polsce.

Inventmed EEC Startup

inventmed w pierwszej trójce finału startup challenge 2023 w kat. health & biotechnology - Europejski Kongres Gospodarczy 2023

Inventmed znalazł się w pierwszej trójce finalistów EEC Startup Challenge 2023 w kategorii HEALTH&BIOTECHNOLOGY medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia. Wydarzenie odbywało się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.  Konkurs Startup Challenge to prestiżowe wydarzenie, które co roku przyciąga innowacyjne firmy z całego świata. 

European Economic Congress logo

Europejski Kongres Gospodarczy

To była rekordowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Zobacz, wideo z naszym udziałem.

TVS logo

W TVS opowiadamy o naszym urządzeniu

Zostaliśmy zaproszeni do telewizji TVS w którym opowiadamy o naszym urządzeniu Laserobaria 2.0_S

Gazeta.pl logo

European Start-Up Days – od zdrowia po turystykę

To była rekordowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Zobacz, wideo z naszym udziałem.

Artykuł z gazeta.pl - European Start-Up Days. Od zdrowia po turystykę.
Śląski Uniwersytet medyczny w Katowicach logo

Złoty medal na Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS INNOVA 2015 dla Spółki INVENTMED i prof. Aleksandra R. Sieronia.

Strona Śląskiego Uniwersytetu Medycznego informuje o złotym medalu dla Prof. Aleksandra Sieronia.

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach informuje o złotym medalu na światowych targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych technik BRUSSELS INNOWA 2015 dla prof. Sieronia
Dziennik Zachodni logo

Wywiad z Profesorem Sieroniem na stronie Dziennika Zachodniego

Jego wynalazki ratują życie pacjentów na całym świecie. Co tak bardzo przyciągnęło go do nauki? – Pole magnetyczne – mówi bez wahania profesor Aleksander Sieroń. / pisze Dziennik Zachodni.

 

Artykuł z Dziennik Zachodni wywiad z profesorem Sieroniem. Tytuł artykułu "Pochłonęło mnie pole"
dziennik.pl logo

Laserobaria – metoda, która pozwala uchronić kończynę przed amputacją / Dziennik.pl

Profesor Aleksander Sieroń to wynalazca laserobarii – metody, która pozwala uchronić kończynę pacjenta przed amputacją. O tym, jak to działa i skąd wziął się pomysł na takie leczenie, profesor opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. – Po tej terapii ból ustępuje po 3-4 dniach – podkreślił prof. Sieroń, który jest specjalistą z zakresu medycyny fizykalnej, chorób wewnętrznych, kardiologii, angiologii, hipertensjologii oraz balneologii. 

Artykuł z dziennik.pl - Laserobaria metoda która pozwala uchronić kończynę przed amputacją

Podmiotem prowadzącym reklamę jest Inventmed Sp. z o.o, będący producentem urządzenia Laserobaria 2.0_S. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Informacja przygotowana na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 kwietnia 2023 r. w sprawie reklamy wyrobów medycznych, Dz.U.2023 poz.817

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?