fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

WSPÓŁPRACA

W obecnym stanie rozwoju technologiczno – medycznego klasyczne leczenie hiperbaryczne stosowane w komorze hiperbarycznej wymaga inwestycji rzędu 5 mln złotych [1,2 mln EUR]. W dodatku nie daje możliwości przeprowadzania terapii skojarzonej – leczenia tlenem, ozonem, polem magnetycznym i światłem. Żadna firma na rynku nie oferuje rozwiązań konkurencyjnych, jedynie cząstkowe zastosowanie pojedynczych czynników. Ponadto stosowane są terapie z wykorzystaniem środków farmakologicznych oraz opatrunków, które zastosowane samodzielnie znacznie wolniej wpływają na regenerację tkanek. Pacjent traci cenny czas. Czas, którego w przypadku zagrożenia amputacją niejednokrotnie nie ma. Stosowanie terapii fizykalnych opracowywanych przez firmę INVENTMED stanowi uzupełnienie konwencjonalnej terapii i diametralnie przyspiesza proces leczniczy, niejednokrotnie stając się jedyną szansą na zachowanie kończyny u pacjenta.

modele współpracy

Dla ośrodków zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o usługi Laserobarii 2.0_S przygotowaliśmy trzy modele współpracy biznesowej:

Zakup urządzenia Laserobaria

TRADYCYJNY

Zakup urządzenia, w tym:

  • profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia i zastosowania metod terapeutycznych
  • zestawy sterylne na START – pakiet 100 zestawów sterylnych do wykorzystania przy pierwszych terapiach
  • w tym 6 miesięcy WSPARCIA MERYTORYCZNEGO w zakresie konsultacji dotyczących szczegółowego ustalania parametrów terapii i zastosowania poszczególnych czynników terapeutycznych przy określonych jednostkach chorobowych.

ABONAMENTOWY

najem urządzenia z miesięcznym abonamentem w stałej kwocie za użytkowanie urządzenia i przeprowadzanie terapii niezależnie od ich liczby wykonanych w danym miesiącu. W tym:

• profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia i zastosowania metod terapeutycznych
• 3 godziny miesięcznie WSPARCIA MERYTORYCZNEGO w zakresie konsultacji dotyczących szczegółowego ustalania parametrów terapii i zastosowania poszczególnych czynników terapeutycznych przy określonych jednostkach chorobowych
• możliwość wykupu urządzenia na każdym etapie użytkowania

Najem urządzenia Laserobaria
Wdrożenie innowacyjnej metody leczenia w placówce medycznej

Porozmawiajmy o współpracy

Ośrodki, które poszerzyły swoją ofertę o Laserobarię 2.0_S

Ośrodki Laserobaria - Łódź CitoNet

CitoNet Łódź

1 Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie

Podmiotem prowadzącym reklamę jest Inventmed Sp. z o.o, będący producentem urządzenia Laserobaria 2.0_S. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Informacja przygotowana na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 kwietnia 2023 r. w sprawie reklamy wyrobów medycznych, Dz.U.2023 poz.817

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?