fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

"AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI" dla Inventmed

Inventmed - logo
2024-03-25
AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI" dla Inventmed

Jesteśmy zaszczyceni informacją, że nasza firma została nominowana do prestiżowej nagrody „AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI” za istotny wkład w rozwój gospodarczy, rzetelność oraz inspirujące promowanie dobrych praktyk. To ogromne wyróżnienie dla całego zespołu i potwierdzenie naszego nieustannego dążenia do doskonałości.

Na poniższym zdjęciu widoczny jest list nominacyjny, który otrzymaliśmy od organizatorów. Jest to dla nas nie tylko dowód uznania, ale także motywacja do dalszej pracy i nieustającego rozwoju.

Nominacja ta nabiera szczególnego znaczenia, ponieważ odbywa się w kontekście VI edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego, organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, najbardziej prestiżowego wydarzenia biznesowo-naukowego w Polsce. Data wydarzenia to 06 czerwca 2024 r., a miejsce to Stadion Śląski w Chorzowie.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze to niezwykłe spotkanie przedstawicieli biznesu z Polski i zza granicy, naukowców, badaczy oraz osób z różnych środowisk. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów, co może przyczynić się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi na to wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy za nominację i obiecujemy, że będziemy kontynuować naszą misję promowania innowacyjności i wyznaczania standardów na rynku. Trzymajcie kciuki za nas!

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?