fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Laserobaria 2.0_S na Podium Carpathian Startup Fest 2024

Inventmed - logo
2024-06-09
Carpathian Startup Fest 2024

Kolejny wielki sukces projektu Laserobaria 2.0_S. Tym razem znaleźliśmy się na podium prestiżowego konkursu Carpathian Startup Fest 2024 , organizowanego przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego oraz Aeropolis Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny.

Carpathian Startup Fest to wyjątkowe wydarzenie, które łączy młode, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa ze światem inwestorów i funduszy inwestycyjnych. Jest to doskonała platforma do prezentacji innowacyjnych pomysłów, wymiany doświadczeń i nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych. W ramach festiwalu odbywają się liczne warsztaty, panele dyskusyjne oraz sesje networkingowe.

Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy trzecie miejsce w kategorii ScaleUp, konkurując z tak znakomitymi projektami jak Dronehub i BioCam. To osiągnięcie jest ogromnym wyróżnieniem dla całego naszego zespołu i motywacją do dalszego rozwijania naszych innowacyjnych rozwiązań.

Serdecznie gratulujemy również wszystkim nagrodzonym w innych kategoriach:

  • Idea Challenge: WaterSense, Urinergy, Układ obrazowania komputerowego zmian nowotworowych gruczołu prostaty
  • StartUp: muzaic, Codejet, BeeSpeaker

Dziękujemy organizatorom, partnerom i wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i doskonałą organizację wydarzenia. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie Carpathian Startup Fest.


Carpathian Startup Fest 2024
Carpathian Startup Fest 2024

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?