fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Inventmed na Politechnice Śląskiej

Serdecznie dziękujemy Politechnice Śląskiej – Wydział Inżynierii Biomedycznej za współpracę i możliwość przedstawienia studentom i innym zainteresowanym jak działa Laserobaria 2.0_S. Podczas spotkania nasz Dyrektor do spraw produkcji miał okazję przedstawić problematykę ciężko gojących się ran, mechanizmy działania urządzenia, proces projektowania oraz wdrażania wyrobu medycznego do produkcji. Studenci wydziału inżynierii biomedycznej mogli poznać proces projektowania i wdrażania urządzenia medycznego zgodnie z normami i standardami europejskiego rynku.  Jako firma produkująca urządzenie medyczne bardzo cenimy sobie kontakt z młodymi osobami. Interesuje nas ich spojrzenie na nowoczesne technologie, dlatego udostępniamy studentom płatne praktyki w zakresie B&R. Nasze praktyki umożliwiają studentom rozwój umiejętności w zakresie inżynierii biomedycznej oraz pomagają zdobywać cenne doświadczenie w pracy z innowacyjnymi rozwiązaniami medycznymi. Zachęcamy do spotkania i do skorzystania z naszych praktyk.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?