fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Inventmed EEC Startup

Miło nam poinformować że firma Inventmed znalazła się w ścisłym gronie finalistów EEC Startup Challenge 2023 w kategorii HEALTH & BIOTECHNOLOGY medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia. EEC Startup to towarzyszące Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu laury, które mogą być ważnym krokiem dla firmy. Ideą tego międzynarodowego wydarzenia skupiającego w sobie nowatorskie projekty młodych firm jest połączenie innowatorów pomysłów ze światem finansów – inwestorami. Lista firm, które znalazły się w gronie 15 finalistów zamieszczona jest na stronie konkursu. 25 kwietnia 2023, w Katowicach okaże się kto oceniony zostanie najwyżej, a wręczenia nagród Laureatom odbędzie się na uroczystej Gali. Dziękujemy za nominację oraz gratulujemy wszystkim finalistom.

 

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?