fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Laserobaria na V Forum Leczenia Ran w Zakopanem 2022

Inventmed - logo
2022-09-16
forum leczenia ran laserobaria

W dniach 15-17.09.2022 roku Invetmed po raz kolejny spotkał się ze specjalistami w zakresie leczenia ran, by porozmawiać o zastosowaniach i skuteczności metody LASEROBARIA 2.0_S. Tym razem pojawiliśmy się na V Forum Leczenia Ran w Zakopanem. Było nam bardzo  miło po raz kolejny zaprezentować lekarzom, pielęgniarką i pozostałym specjalistą nasze urządzenie do leczenia ran, obrzęków, oparzeń, schorzeń kostno-stawowych i wielu innych dolegliwości. Uczestnicy V Forum leczenia Ran wymieniali doświadczenia i dzielili się z nami wskazówkami, jak usprawnić proces leczenia, by osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Mamy nadzieję, że to zainteresowanie przerodzi się w następne możliwości owocnej współpracy z klinikami i szpitalami w całej Polsce.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?