fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
PTLR Kazimierz Dolny

Mamy za sobą niezwykle udaną konferencję PTLR, pełną interesujących wykładów i inspirujących spotkań z profesjonalistami z branży. Było to dla nas ogromne wyróżnienie móc spotkać się z Państwem i wysłuchać Waszych doświadczeń, historii pacjentów oraz wymiany poglądów na temat różnych metod leczenia ran przewlekłych, w tym z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Laserobaria 2.0_S.

Konferencja PTLR (Polskie Towarzystwo Leczenia Ran) jest jednym z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie leczenia ran w Polsce. Prezesem Zarządu tego prestiżowego Towarzystwa jest Pani dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska.

Podczas tegorocznej konferencji, która odbyła się w przepięknym miejscu – Kazimierzu Dolnym, mieliśmy okazję omówić różnorodne aspekty terapii, a szczególnie skupiliśmy się na roli urządzeń, takich jak Laserobaria 2.0_S, w procesie leczenia trudno gojących się ran. Dziękujemy za współpracę prof. Józefowi Tazbirowi i  TZMO Sp. z o.o.

Dzięki takim wydarzeniom jak konferencja PTLR możemy wspólnie poszukiwać pomysłów, dzielić się wiedzą i rozwijać nowe technologie.

Dziękujemy jeszcze raz za Waszą obecność i zainteresowaniem naszym wyrobem medycznym Laserobaria 2.0_S.  

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?