fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Laserobaria rozszerza swoją działalność! Metoda leczenia jest teraz dostępna także w nowym miejscu – w Koszalinie, w Centrum Leczenia Ran Meditrina.

To dostęp do terapii łączącej w sobie zastosowanie tlenu, ozonu, światła czerwonego i UV oraz pola magnetycznego tym razem dla Pcjentów z Koszalina i okolic. Dzięki temu Pacjenci Ci będą mogli skorzystać z terapii Laserobarii 2.0_S  bez konieczności dalekiej podróży. Terapię leczenia Laserobarią 2.0_S w tym miejscu przeprowadzają dwie wykwalifikowane pielęgniarki Pani Bogumiła Aziewicz-Gabis oraz Pani Aleksandra Ross.

Więcej informacji o nowej lokalizacji oraz o tym jak można skorzystać z usług Laserobarii i pozostałych usług w zakresie leczenia ran w Meditrina  na ich stronie internetowej http://www.meditrina.com.pl/  Rejestracja 508 185 558.

Laserobaria 2.0_S w Koszalinie Meditrina
Laserobaria 2.0_S w Koszalinie Meditrina

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?