fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
VI Forum Leczenia Ran - wykład
Podczas spotkania specjalistów na VI Forum Leczenia Ran 2023 dużo mówiło się o zastosowaniu Laserobarii 2.0_S jako terapii wspomagającej przy leczeniu ran. W programie znalazł się także wykład Pana prof. dr hab.n.med. Aleksandra Sieronia, który mówił o zastosowaniu metody w leczeniu trudno gojących się ran. Pan Profesor omawiał zasadność stosowania poszczególnych metod terapeutycznych takich jak miejscowej terapii tlenowej, terapii ozonem, polem magnetycznym, światłem czerwonym i światłem UV. Profesor pokazywał korzyści i specyfikę zastosowania poszczególnych czynników skupiając się na ich właściwościach i mechanizmie oddziaływania. Wskazywał też jakich efektów w poszczególnych etapach leczenia rany należy się spodziewać po każdym z nich. Gratulujemy ciekawego i merytorycznego wykładu!
 
VI Forum Leczenia Ran - wykład

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?