fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
IV Konferencja Sekcji Limfologii PTF Wrocław 2023

W dniach 23-24 marca 2023 we Wrocławiu, mieliśmy okazję uczestniczyć w IV Konferencji Sekcji Limfologii Polskiego Towarzystwa Flebologicznego pt. ,,Limfologia i obrzęki limfatyczne 2023”. Cieszy nas że coraz większe grono medyków zainteresowane jest leczeniem ran, obrzęków, bólu i schorzeń ortopedycznych z wykorzystaniem Laserobarii 2.0_S. Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego i Naukowego IV Konferencji Sekcji Limfologii PTF był prof. dr hab.n.med. Andrzej Szuba, specjalista angiolog i hipertensjolog. Pan prof. Szuba  jest kierownikiem Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu i Zakładu Angiologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, jest także prezydentem-elektem Międzynarodowego Towarzystwa Limfologicznego.  Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i udział w wydarzeniu.

 

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?