fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

innowacyjna
technologia
leczenia  ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
dr Mariusz Mazur Węgrów leczenie ran laserobaria

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz sprzęt medyczny Laserobaria 2.0_S został wdrożony do Gabinetu Chirurgicznego w Węgrowie. Jest to placówka medyczna doktora Mariusza Mazura, specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej zajmującego się leczeniem ran przewlekłych. Osoby zainteresowane konsultacją u doktora M.Mazura mogą zgłaszać się do rejestracji pod numerem telefonu: 577 518 100.

Laserobaria 2.0_S to nowoczesny sprzęt medyczny, który posiada najnowsze technologie leczenia trudno gojących się ran. Dzięki temu urządzeniu, dr. Mazur i jego zespół będą w stanie zaoferować swoim pacjentom jeszcze bardziej precyzyjne leczenie trudno gojących ran. Kon

Wprowadzenie Laserobaria 2.0_S to kolejny krok w rozwoju naszych rozwiązań medycznych, które przynoszą realne korzyści pacjentom.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?