fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
konferencji technologicznej

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że firma Inventmed miała zaszczyt uczestniczyć w 19. Naukowej Konferencji „Technologie Medyczne i Sportowe” oraz „Konferencji Młodych Biomechaników” im. prof. Dagmary Tejszerskiej Towarzysza Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia, która odbyła się 19-21 maja 2023 roku w Wiśle . Wydarzenie to było znaczącym punktem spotkania dla ekspertów z dziedziny medycyny i sportu, a nasza firma miała okazję zaprezentować nasze najnowsze osiągnięcie technologiczne – stanowisko z Laserobarią 2.0_S.

Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie przyciągnęło uwagę wielu profesjonalistów, w tym Pana Jarosława Fedorowskiego, prezesa Polskiej Federacji Szpitali. Wymiana poglądów i spostrzeżeń z przedstawicielami branży medycznej jest dla nasz szczególnie istotna z punktu widzenia budowania oferty dla podmiotów medycznych.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko i zaangażowali się w inspirujące dyskusje. 

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?