fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
VI Forum Leczenia Ran w Zakopane
Jesteśmy już po konferencji VI Forum Leczenia Ran w Zakopanem, które obyło się we wrześniu 2023 roku. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wszystkie ciekawe spotkania i rozmowy. Tym razem temat Laserobarii bardzo często pojawiał się zarówno w wykładach jak i w kuluarach, co było dla nas bardzo budującym doświadczeniem.
 
Podczas konferencji mieliśmy okazję wysłuchać dwóch wykładów, które bezpośrednio omawiały proces leczenia ran przewlekłych z zastosowaniem urządzania Laserobaria 2.0_S. Sporo miejsca poświęciły także przedstawieniu przypadków medycznych, w których zastosowano tą technologię. Był to wykład prof. dr hab. n.med. Aleksandra Sieronia pt.” Zastosowanie laserobarii w leczeniu trudno gojących się ran” oraz wykład dr n.med. Konrada Pańczaka z Lecran pt. „Laserobaria – nowe narzędzie w leczeniu ran”.
 
Cieszymy się, że temat leczenia ran z zastosowaniem technologii Laserobarii znajduje coraz większe zainteresowanie wśród panelistów jak i uczestników kolejnych konferencji. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za wszelkie informacje zwrotne dot. procesu leczenia i wsparcie w rozwijaniu produktu.
VI Forum Leczenia Ran w Zakopane
VI Forum Leczenia Ran w Zakopane

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?