fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Laserobaria 2.0_S na zjeździe diabetologicznym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2024

Inventmed - logo

24-05-2024

Laserobaria 2.0_S na zjeździe diabetologicznym PTD

W dniach 23-25 maja 2024 roku odbył się XXV Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Warszawie. To największe w Polsce wydarzenie diabetologiczne, organizowane przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne (PTD) we współpracy z firmą Bachleda Kongresy Eventy, miało miejsce w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Komitet Naukowy zjazdu składał się z wybitnych specjalistów, w tym prof. dr hab. n. med. Iriny Kowalskiej prezes PTD, oraz prof. dr hab. med. Leszka Czupryniaka, przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego (Strona główna).

Dla nas była to nieoceniona możliwość spotkania ze środowiskiem diabetologów, którzy codziennie mierzą się z problemem stopy cukrzycowej i niegojących się ran, których leczenie wspierane jest metodą Laserobarii. 

Zjazd skupił się na najnowszych osiągnięciach i wyzwaniach w diabetologii. Podczas wydarzenia odbyło się wiele sesji tematycznych, w tym sesje poświęcone klinicznym przypadkom czy nowym technologiom medyczny. Celem Inventmed jest wszechstronna współpraca ze wszystkimi środowiskami medycznymi, gdyż zdajemy sobie sprawę z konieczności interdyscyplinarnego leczenia tak szerokiego problemu jaki stanowi zespół stopy cukrzycowej. 

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie zjazdu: XXV Zjazd PTD, stronie Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego: PTD.

Laserobaria 2.0_S na zjeździe diabetologicznym PTD
Laserobaria 2.0_S na zjeździe diabetologicznym PTD
Laserobaria 2.0_S na zjeździe diabetologicznym PTD

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?