fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Usługi Laserobarii 2.0_S dostępne we Wrocławiu w Centrum Lecran

Inventmed - logo
2022-10-03
Laserobaria 2.0_S Lecran leczenie ran wrocławWrocław
Przypominamy niedawne uruchomienie usług Laserobarii 2.0_S we Wrocławiu, w Centrum Opieki Nad Ranami – Lecran, pod kierownictwem dr n. med. Konrada Pańczaka, specjalisty chirurgii ogólnej i naczyniowej (Wrocław leczenie ran). Na terenie Wrocławia jest to pierwsze miejsce, gdzie pacjenci będą mieli możliwość wsparcia procesu terapeutycznego sesją z wykorzystaniem tlenu o podwyższonym ciśnieniu, ozonu, pola magnetycznego, światła czerwonego i UV. 
Centrum Lecran zajmuje się leczeniem pacjentów z następującymi schorzeniami:
  • owrzodzenia podudzi,
  • odleżyny,
  • zespół stopy cukrzycowej,
  • rany pooperacyjne, pourazowe, oparzeniowe.
W szkoleniu wprowadzającym do stosowania metody Laserobarii 2.0_S uczestniczyli lekarze, pielęgniarki i personel administracyjny placówki. Przy tej okazji wymieniliśmy wiele spostrzeżeń dotyczący właściwego zabezpieczenia pacjenta z trudno gojącą się raną. 
Jeżeli jesteś pacjentem borykającym się z powyższymi problemami i mieszkasz na terenie Wrocławia lub okolic podajemy namiar na specjalistów z Lecran: http://www.lecran.pl/ (W

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?