fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Laserobaria 2.0_S w Łodzi w centrum Trimedic

Inventmed - logo
2024-06-07
Laserobaria 2.0_S w Łodzi Trimedic

Z przyjemnością informujemy o wdrożeniu technologii Laserobarii w Centrum Medycznym TriMedic w Łodzi. Laserobaria znajdzie szerokie zastosowanie zarówno w angiologii, jak i rehabilitacji. W dziedzinie angiologii, prowadzonej przez dr Zdzisława Klimczaka, technologia ta będzie wspierać leczenie ran. W zakresie rehabilitacji, którą zarządzają Pani mgr Milena Trella-Gołębiowska i mgr Piotr Gołębiowski, Laserobaria wspomagać będzie procesy rehabilitacyjne pacjentów.

Centrum Medyczne TriMedic oferuje szeroki zakres usług, w tym diagnostykę USG, drenaż limfatyczny, terapię falą uderzeniową oraz kompleksową rehabilitację. Laserobaria wpisuje się w misję TriMedic, polegającą na zapewnieniu pacjentom najwyższej jakości opieki medycznej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony TriMedic, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach i możliwościach, jakie daje nowa technologia: www.trimedic.pl

Laserobaria 2.0_S w Łodzi Trimedic
Laserobaria 2.0_S w Łodzi Trimedic
Laserobaria 2.0_S w Łodzi Trimedic

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?