fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Laserobaria 2.0_S w Finale konkursu Start-Up Med 2024 podczas Kongresu wyzwań zdrowotnych

Inventmed - logo
2024-03-24
Laserobaria 2.0_S w Finale konkursu Start-Up Med.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego udziału w konkursie Startup Med na Kongresie Wyzwań Zdrowotnych 2024! Dzięki zaufaniu, jakim nasz projekt się cieszył, mieliśmy zaszczyt znaleźć się wśród finalistów tego prestiżowego wydarzenia.

Przedstawienie naszego produktu i osiągnięć przed uczestnikami Kongresu było dla nas niezwykłą przyjemnością i ogromnym wyróżnieniem. To fantastyczna okazja do dzielenia się naszymi pomysłami i wkładem w rozwój branży medycznej.

Jednocześnie chcielibyśmy złożyć serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom i życzyć im dalszych sukcesów w ich innowacyjnych przedsięwzięciach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkursie Startup Med i poznać innych finalistów, zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i wierzą w naszą misję. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy nad naszym produktem i jego wpływem na przyszłość opieki zdrowotnej.

Laserobaria 2.0_S w Finale konkursu Start-Up Med.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?