fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Startup Challenge 2023

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że nasza firma Inventmed została wyróżniona w Konkursie Startup Challenge 2023  i znalazła się w finałowej trójce w kategorii Health & Biotechnology

To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze rozwiązania dla branży medycznej i biotechnologicznej są doceniane i mają ogromny potencjał. Jesteśmy dumni, że nasza praca została dostrzeżona przez ekspertów i branżowych specjalistów.

Konkurs Startup Challenge to prestiżowe wydarzenie, które co roku przyciąga innowacyjne firmy z całego świata. Wyróżnienie w takiej kategorii, jak Health & Biotechnology, potwierdza, że nasze rozwiązania przynoszą wartość dla branży medycznej i mogą wpłynąć na poprawę jakości życia pacjentów.

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych produktów, aby w dalszym ciągu sprostać potrzebom i wymaganiom rynku medycznego. Dziękujemy wszystkim, którzy nas popierają i pomagają nam w osiąganiu naszych celów. Poniżej przedstawiamy naszą finałową filmową wizytówkę.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?