fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić udane wdrożenie naszego sprzętu medycznego, Laserobaria 2.0_S, w renomowanym Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Urządzenie zostało zainstalowane na oddziale CHIRURGII ENDOKRYNOLOGICZNEJ, OGÓLNEJ I ONKOLOGICZNEJ pod kierownictwem dr n. med. Michała Kusińskiego.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, będące wiodącym ośrodkiem medycznym,  poszerza zakres swoich możliwości w zakresie zapewnienia profesjonalnej opieki pacjentom ze stopą cukrzycową, ranami o różnej etiologii i po urazach. Jest to szansa na przyspieszenie procesu leczenia i skrócenie czasu pobytu w szpitalu.

Dr n. med. Michał Kusiński, doświadczony specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i endokrynologii, jest kierownikiem oddziału.  Współpracuje z zespołem wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy są gotowi wykorzystać potencjał nowego sprzętu dla dobra pacjentów.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?