fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Miejscowa terapia tlenem włączona do wytycznych wydanych przez Międzynarodową Grupę Roboczą ds. Stopy Cukrzycowej (International Working Group on the Diabetic Foot – IWGDF)

Miejscowa terapia tlenem dostępna jest w Laserobaria 2.0_S. Z pewnością zainteresuje Państwa, że metoda miejscowej terapii tlenowej została włączona do wytycznych w leczeniu takich schorzeń jak stopa cukrzycowa (zespół stopy cukrzycowej). W wykładzie wygłoszonym podczas VI Forum Leczenia Ran we wrześniu 2023 w Zakopanem zaktualizowane wytyczne Międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Stopy Cukrzycowej (International Working Group on the Diabetic Foot – IWGDF) omawiał dr n.med. Przemysław Lipiński. W zaleceniach ujęto zastosowanie miejscowej terapii tlenowej jako terapii wspomagającej postępowanie standardowe w zakresie gojenia cukrzycowych owrzodzeń stóp. Miejscowa terapia tlenowa to jeden z czynników terapeutycznych dostępnych w urządzeniu Laserobaria 2.0_S. Urządzenie dostępne jest w kilku miejscach w Polsce, między innymi właśnie w ośrodku prowadzonym przez doktora Lipińskiego – ArgoMed w Łodzi. 

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?