fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Obserwacje kliniczne z zastosowaniem Laserobarii 2.0_S - doświadczenia kliniczne dr n.med. Konrada Pańczaka

Inventmed - logo
2024-02-27
analiza leczenia - Laserobaria 2.0_S dr K. Pańczak

Na VI Forum Leczenia Ran, dr n. med. Konrad Pańczak z Lecran zaprezentował interesujący wykład na temat Laserobarii 2.0_S. Rozpoczął od omówienia różnych metod fizycznych leczenia ran, takich jak ozonoterapia, terapia tlenem, pole magnetyczne oraz terapia światłem czerwonym i UV. Skoncentrował się szczególnie na leczeniu ran i obrzęków, skupiając się w strategiach postępowania w przypadku przewlekłych ran.

Doktor Pańczak przedstawił podejście swojej kliniki do pacjentów z przewlekłymi ranami, opierając się na dwóch głównych filarach: ogólnym postępowaniu, takim jak właściwe żywienie, oraz miejscowym leczeniu ran. Jednak to, co wyróżniało jego prezentację, to zastosowanie Laserobarii 2.0_S w leczeniu ran. Szczegółowo omówił, kiedy i na jakie rany stosować tę metodę oraz podzielił się analizą przypadków, w których z sukcesem zastosowano Laserobarię 2.0_S.

Wnioski z prezentacji doktora Pańczaka nie tylko rzucają nowe światło na zastosowanie Laserobarii 2.0_S, ale również dostarczają praktycznych wskazówek dotyczących kompleksowego podejścia do leczenia ran przewlekłych. To cenne spostrzeżenia dla specjalistów zajmujących się terapią ran i pacjentów z tego obszaru medycyny. 

Poniżej publikujemy link do pełnego wystąpienia doktora Pańczaka podczas VI Forum Leczenia Ran.  Materiał przeznaczony dla profesjpnalistów.

https://mega.nz/file/kdQ0mKRb#_sD7rWhJQIbMgXcNWtjpHZbh_Lt3elwyxfELuzSpM5Y

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?