fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Plebiscyt Supermenów TUV WORLD

Z wielka przyjemnością możemy ogłosić, że nasza firma Inventmed została nominowana przez firmę TUV NORD do plebiscytu Supermenów Jakości 2022. TUV NORD to Niemiecko-Austriacka firma, która kontroluje jakość urządzeń oraz je certyfikuje. Inventmed posiada certyfikację dla systemu zarządzania, według normy PN-EN ISO 13485 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży oraz serwisu aktywnych wyrobów medycznych do leczenia ran przewlekłych. To właśnie dzięki nim jakość oraz bezpieczeństwo naszego sprzętu medycznego są na jak najwyższym poziomie. W ramach współpracy z TUV NORD poddajemy się cyklicznym audytom, które zatwierdzają wysoką jakość naszego sprzętu. Jesteśmy  bardzo wdzięczni za możliwość współpracy z jedną z najlepszych firm, która pomaga nam w osiąganiu wysokich wyników pracy.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?