fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Medica targi
Ostatnie dni były dla naszej firmy niezwykle intensywne i pełne inspirujących doświadczeń! Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami informacją, że nasza Laserobaria 2.0_S miała okazję zabłysnąć na jednych z najważniejszych targów medycznych w Europie– Medica w Dusseldorfie.
 
To dla nas ogromne wyróżnienie móc uczestniczyć w tak prestiżowym wydarzeniu, gdzie branża medyczna prezentuje najnowsze technologie i innowacje. Dzięki Medica, nawiązaliśmy wiele cennych kontaktów i zdobyliśmy nowe perspektywy rozwoju naszego produktu.
 
Propozycje współpracy z różnych rynków
 
Nasz produkt zyskał uznanie nie tylko ze strony krajowych przedstawicieli branży, ale również zainteresowanie wyraziły firmy z różnych zakątków świata. Otrzymaliśmy propozycje współpracy z rynków europejskich, azjatyckich i amerykańskich. To dla nas potwierdzenie, że nasz produkt spełnia wysokie standardy i ma potencjał zdobycia uznania na światową skalę.
 
 

Rozwój międzynarodowy

 
Rozwój międzynarodowy to zawsze duże wyzwanie, ale jednocześnie otwiera przed nami ogromne możliwości. Spotykamy coraz więcej osób, które dostrzegają potrzebę w rozwoju naszego produktu i gotowe są wesprzeć nas w jego wdrożeniu na rynki zagraniczne. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i doskonalenia naszych rozwiązań.
 
Podczas targów nie tylko prezentowaliśmy nasz produkt, ale również nawiązywaliśmy cenne relacje biznesowe i wymienialiśmy się doświadczeniami z innymi firmami. Motywujące spotkania, pełne entuzjazmu dyskusje, to wszystko sprawiło, że Medica stała się dla nas nie tylko miejscem prezentacji, ale także wymiany inspiracji i wiedzy.
 
Podziękowania dla inSilesia Województwo Śląskie
 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować inSilesia Województwo Śląskie za wspaniałą organizację wspólnego wyjazdu. Dzięki ich zaangażowaniu mieliśmy możliwość uczestnictwa w tak prestiżowym wydarzeniu i zdobycia nowych perspektyw rozwoju naszej firmy.
 
Polecamy pozostałe firmy z regionu
 
Na koniec pozdrawiamy i jednocześnie polecamy pozostałe firmy z regionu, z którymi mieliśmy przyjemność się tu spotkać: Da Vinci Studio, Eldan, Formed, Infimed, Margomed, Medgal, MediVena, Medical Poland, MPW Medical Instrument, Mustaf Medical, Praiston, Reha-Bed, Łóżka Rehabilitacyjne, Scope Fluidics, Sinmed, Timago International Group. Spotkania z Wami były dla nas inspirujące i pełne możliwości współpracy.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Medica oraz wszystkim partnerom i przyjaciołom, którzy wspierają naszą firmę na każdym etapie rozwoju!
 
Medica targi
Medica targi
Medica targi

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?