fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed

Wykład prof.A.Sieronia podczas XV Kongresu Towarzystwa Angiologicznego

Inventmed - logo
2022-09-03

Prof.dr hab.n.med. Aleksander Sieroń, jako konsultant krajowy krajowy w dziedzinie angiologii, wygłosił wykład „Laserobaria w leczeniu owrzodzeń podudzi” podczas XV Kongresu Towarzystwa Angiologicznego. Podczas wykładu omówił przypadki swoich pacjentów, których rany leczone były z wykorzystaniem urządzenia Laserobaria 2.0_S. Jego wyniki opierały się na omówieniu populacji 52 pacjentów, których wcześniejsze leczenie ran przewlekłych nie przyniosło spodziewanych rezultatów. Profesor przedstawił zastosowanie czterech parametrów terapeutycznych w postaci tlenu o podwyższonym ciśnieniu, ozonu, zmiennych pól magnetycznych oraz fototerapii. Konfiguracja ich zastosowania zależała od indywidualnych czynników takich jak stopień zainfekowania rany czy jej rozległość. Wśród rezultatów odnotowano: opanowanie infekcji, zmniejszenie uczucia bolesności oraz wygojenie się rany.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?