fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
Mother and Child Startup Challenge 2023

Laserobaria 2.0_S zwyciężyła w konkursie Mother and Child Startup Challenge 2023! Zwycięstwo pozwala na wdrożenie naszego rozwiązania w wybranych szpitalach dziecięcych w Polsce!

Szpitale zaangażowane w projekcie:

Spośród wszystkich projektów Startupów w dwóch ścieżkach wybrano 4 zwycięskie projekty:

 

Inicjatorem całego projektu jest Instytut Matki i Dziecka. Projekt Mother and Child Startup Challenge to II edycja projektu, który jest wyjątkowy w skali Polski oraz jako jeden z nielicznych na terenie całej Europy zrzesza państwowe podmioty medyczne we wspólnym celu, jakim jest wykorzystanie potencjału innowacji medycznych skierowanych na ochronę zdrowia i życia. To wydarzenie stanowi kamień milowy w modernizacji polskich szpitali, szczególnie w obszarze opieki nad matkami i dziećmi. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! 

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przyczyni się do pozytywnych zmian w polskim szpitalnictwie, a innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez zwycięzców okażą się kluczowe dla przyszłości opieki nad matkami i dziećmi w Polsce! 

 

Laserobaria 2.0_S - Zwycięzca Mother and Child Startup Challenge 2023!
Laserobaria 2.0_S - Zwycięzca Mother and Child Startup Challenge 2023!
Laserobaria 2.0_S - Zwycięzca Mother and Child Startup Challenge 2023!

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?