fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
MedTech Zabrze

Cieszymy się, że mieliśmy okazję podzielić się naszym doświadczeniem zespołu Inventmed na spotkaniu MedTech MeetUp #26, które jest doskonałą platformą łączącą przedstawicieli biznesu i nauki. Nasze wystąpienie skupiło się na przygotowaniu i wprowadzeniu na rynek urządzenia Laserobaria, które wpisuje się w cele sektora HealthTech.

MedTech MeetUp to wydarzenie, które umożliwia rozmowy o projektach startupowych opartych o technologie medyczne i okołomedyczne. Nasze osiągnięcia w dziedzinie innowacji medycznych stanowią wkład w rozwój społeczności, która stara się znaleźć odpowiedź na szeroki zakres potrzeb zdrowotnych – od promocji zdrowego stylu życia, przez diagnostykę, leczenie, rehabilitację, aż po opiekę nad osobami w każdym wieku i z różnymi rodzajami ograniczeń.

Dziękujemy organizatorom za stworzenie tej inspirującej platformy, która umożliwiła nam podzielenie się naszymi osiągnięciami i wymianę wiedzy z innymi profesjonalistami branży. Jesteśmy dumni z udziału w tym wydarzeniu i gotowi kontynuować naszą misję poprawy jakości opieki medycznej, wspierając rozwój sektora HealthTech.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?