fbpx
Inventmed - logo

LASEROBARIA

synergia metod terapeutycznych               w leczeniu ran

Laserobaria 2.0 S urządzenie Inventmed
XIII opolskie warsztaty medyczne laserobaria

W dniu 19.11.2022 mieliśmy przyjemność prowadzić warsztaty pt. ,,Zastosowanie Laserobarii 2.0_S w leczeniu ran’’ na wydarzeniu XIII Opolskie Warsztaty Medyczne w Kamieniu Śląskim. Po raz kolejny mogliśmy wymienić doświadczenia z kadrą medyczną i zaprezentować przypadki trudno gojących się ran i zastosowania w tym zakresie Laserobarii 2.0. Tym razem w formie warsztatowej, bardziej praktycznej. Przedstawione przypadki zostały udostępnione i omówione przez doświadczoną pielęgniarkę w zakresie leczenia ran – Panią Izabelę Kuberkę. Wszystkie casy pochodziły z doświadczeń praktyki doktora Konrada Pańczaka, z Lecran, za którego uprzejmość bardzo dziękujemy. Jednocześnie życzymy całemu zespołowi z Lecran dalszych sukcesów w leczeniu trudno gojących się ran i obrzęków z zastosowaniem urządzenia Laserobaria 2.0_S.

INFORMACJA

Informujemy, że nasza strona sprzętu medycznego, laboratoryjnego jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Aby skorzystać z naszej pomocy w zakresie wysłania zapytania na sprzęt medyczny lub laboratoryjny można skontaktować się z nami

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony?